CRCW080543K0JNEAC
MFR.Part #
CRCW080543K0JNEAC
JLCPCB Part #
C4260706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS