CRCW0805390RJNTA
MFR.Part #
CRCW0805390RJNTA
JLCPCB Part #
C4030575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount