CRCW080537K4FKEB
MFR.Part #
CRCW080537K4FKEB
JLCPCB Part #
C4109499
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS