CRCW0805309KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805309KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4192716
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS