CRCW08052M20JNEBC
MFR.Part #
CRCW08052M20JNEBC
JLCPCB Part #
C4162841
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS