CRCW080528R7FKTA
MFR.Part #
CRCW080528R7FKTA
JLCPCB Part #
C4142551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount