CRCW080527R0JNEB
MFR.Part #
CRCW080527R0JNEB
JLCPCB Part #
C4349854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS