CRCW0805270RJNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0805270RJNTA
JLCPCB Part #
C4072059
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount