CRCW080526K7FKTC
MFR.Part #
CRCW080526K7FKTC
JLCPCB Part #
C4333152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount