CRCW080524R0FKTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW080524R0FKTA
JLCPCB Part #
C4127193
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount