CRCW0805237RFKTA
MFR.Part #
CRCW0805237RFKTA
JLCPCB Part #
C3918237
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount