CRCW080522R6FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080522R6FKEAHP
JLCPCB Part #
C4019337
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS