CRCW080522R0JNEAC
MFR.Part #
CRCW080522R0JNEAC
JLCPCB Part #
C3919837
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS