CRCW080521K0FKTA
MFR.Part #
CRCW080521K0FKTA
JLCPCB Part #
C4100864
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount