CRCW0805200RJNEA
MFR.Part #
CRCW0805200RJNEA
JLCPCB Part #
C4350617
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS