CRCW0805180RJNTB
MFR.Part #
CRCW0805180RJNTB
JLCPCB Part #
C4168856
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount