CRCW080513K3FKEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW080513K3FKEAHP
JLCPCB Part #
C4189300
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS