CRCW0805137RFKTB
MFR.Part #
CRCW0805137RFKTB
JLCPCB Part #
C4173468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount