CRCW0805130RJNEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0805130RJNEAHP
JLCPCB Part #
C4258643
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS