CRCW0805120RJNEAC
MFR.Part #
CRCW0805120RJNEAC
JLCPCB Part #
C4227201
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS