CRCW080511R3FKEB
MFR.Part #
CRCW080511R3FKEB
JLCPCB Part #
C4027590
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS