CRCW080511K0FKTB
MFR.Part #
CRCW080511K0FKTB
JLCPCB Part #
C4230637
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount