CRCW080510R0JNECC
MFR.Part #
CRCW080510R0JNECC
JLCPCB Part #
C6157371
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS