CRCW06038K20JNTB
MFR.Part #
CRCW06038K20JNTB
JLCPCB Part #
C4250989
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount