CRCW06037R87FNTA
MFR.Part #
CRCW06037R87FNTA
JLCPCB Part #
C4083801
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount