CRCW0603510RJNTB
MFR.Part #
CRCW0603510RJNTB
JLCPCB Part #
C4235254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount