CRCW06034K32FKTA
MFR.Part #
CRCW06034K32FKTA
JLCPCB Part #
C4006349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount