CRCW0603499RFKTB
MFR.Part #
CRCW0603499RFKTB
JLCPCB Part #
C4069214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount