CRCW0603470MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW0603470MJPEAHR
JLCPCB Part #
C844168
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS