CRCW060343K0JNEB
MFR.Part #
CRCW060343K0JNEB
JLCPCB Part #
C4320967
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS