CRCW06033K01FKEAHP
MFR.Part #
CRCW06033K01FKEAHP
JLCPCB Part #
C313745
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS