CRCW060339R0FKTB
MFR.Part #
CRCW060339R0FKTB
JLCPCB Part #
C4181585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount