CRCW060338R3FKEB
MFR.Part #
CRCW060338R3FKEB
JLCPCB Part #
C4553759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS