CRCW060336R0JNEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW060336R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4102277
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS