CRCW060336R0FKEAC
MFR.Part #
CRCW060336R0FKEAC
JLCPCB Part #
C4295119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS