CRCW060334K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060334K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C1880817
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS