CRCW0603316KFKTB
MFR.Part #
CRCW0603316KFKTB
JLCPCB Part #
C4322598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount