CRCW06032R20KNEAIF
MFR.Part #
CRCW06032R20KNEAIF
JLCPCB Part #
C4333131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS