CRCW06032M20JNEC
MFR.Part #
CRCW06032M20JNEC
JLCPCB Part #
C4296902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS