CRCW0603270MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW0603270MJPEAHR
JLCPCB Part #
C2087911
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270MΩ 75V Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS