CRCW0603270KJNTA
MFR.Part #
CRCW0603270KJNTA
JLCPCB Part #
C4009907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount