CRCW0603270KJNEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0603270KJNEA
JLCPCB Part #
C2092413
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS