CRCW060322K0FKEB
MFR.Part #
CRCW060322K0FKEB
JLCPCB Part #
C3912443
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS