CRCW060322K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060322K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C313708
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 333mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS