CRCW0603205RFKEBC
MFR.Part #
CRCW0603205RFKEBC
JLCPCB Part #
C3968591
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS