CRCW06031K74FKEAHP
MFR.Part #
CRCW06031K74FKEAHP
JLCPCB Part #
C3957501
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS