CRCW06031K37FKTA
MFR.Part #
CRCW06031K37FKTA
JLCPCB Part #
C4157909
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount