CRCW060317R8FKEBC
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW060317R8FKEBC
JLCPCB Part #
C3958944
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS