CRCW0603158KFKTB
MFR.Part #
CRCW0603158KFKTB
JLCPCB Part #
C3959920
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount