CRCW0603140KFKTB
MFR.Part #
CRCW0603140KFKTB
JLCPCB Part #
C4293576
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount